Компанія «ВІП-АКВАРЕЛЬ» займається добуванням природної крейди, її переробкою та виробництвом вапна. Добування зосереджено на Торговицькому родовищі крейди (Рівненська обл., Млинівський р-н., с.Торговиця), яке характеризується екологічністю та високим вмістом кальцію у сировині. 


Крейда Торговицького родовища містить від 98,5 до 99,39 % кальцію карбонату і не містить домішок. Наша компанія здійснює повний цикл переробки крейди, починаючи із добування її в кар’єрі, переробкою на власних потужностях, і закінчуючи фасуванням  у необхідній для Вас формі. Наша продукція пройшла усі лабораторні дослідження згідно ГОСТ 17498-72, ГОСТ 12085-88 та ДСТУ Б В.2.7-90-2011 і може використовуватися у лакофарбовій, полімерній промисловості, виробництві сухих будівельних сумішей, сільському господарстві, для розкислення кислих ґрунтів, для підгодовування сільськогосподарських тварин і птиці та для виробництва комбікормів.


Компанія спеціалізується на виробництві крейди марок ММС-1 та ММС-2 (сепарованої), крейди кормової ММЖП-1 та крейди для розкислення кислих грунтів ММИП-1.


Ми  також здійснюємо власне виробництво вапна, а саме: вапно негашене грудкове, вапно негашене подрібнене, вапно гашене (пушонка), вапно гашене пастоподібне.


Діяльність компанії покликана забезпечити регіони Волинської та Рівненської областей  у цій продукції, також здійснюється реалізація продукції і в інших областях України.  ТОВ «ВІП-АКВАРЕЛЬ» знаходиться в активному розвитку, обсяги продукції постійно зростають, за роки своєї діяльності компанія налагодила  виробничу співпрацю  з багатьма будівельними компаніями, агрокомпаніями, заводами а також з кінцевим споживачем. Діяльність нашої компанії базується на трьох основних принципах: