Товариство з обмеженою відповідальністю „ВІП-Акварель” засноване  у 2008 році. Виробничу сферу було налагоджено у 2016 році. Основним видом діяльності підприємства є добування крейди  та виробництво вапна. Добування зосереджено на Торговицькому родовищі крейди.


Компанія спеціалізується на виробництві крейди марок ММС-1 (сепарованої), ММ-1, крейди кормової, крейди для розкислення кислих грунтів. Торговицьке родовище крейди характеризується екологічно-чистими покладами крейди без домішок, сумарний вміст кальцію і магнію досягає 99,9%. Така чиста сировина дає змогу використовувати її у всіх видах діяльності без обмежень.


Ми  також здійснюємо власне виробництво вапна, а саме: вапно негашене грудкове, вапно негашене подрібнене, вапно гашене (пушонка), вапно гашене пастоподібне.

Діяльність компанії покликана забезпечити регіони Волинської та Рівненської областей  у цій продукції, також здійснюється реалізація продукції і в інших областях України.  ТОВ »ВІП-Акварель»  знаходиться в активному розвитку, обсяги продукції постійно зростають, за роки своєї діяльності компанія налагодила  виробничу співпрацю  з багатьма будівельними компаніями, агрокомпаніями, заводами а також з кінцевим споживачем. Діяльність нашої компанії базується на трьох основних принципах: